The russians are neo naZis
Join to STOP russian naZi lying mass-media websites: STOP RUSSIAN'S DISINFORMATION!
STOP RUSSIAN WAR! STOP RUSSIAN FASCISM!
HELP PROTECT UKRAINE!
Special aid account to support the Armed Forces of Ukraine: UA843000010000000047330992708 >>

  • Активні теми 

Скрип шум в передній панелі торпеді

Питання по салону (інтер'єру) та кузову (екстер'єру).
Аватар користувача
Rostyslav
Посетитель
Посетитель
Повідомлень: 1
З нами з: 30 квітня 2022, 23:05
Автомобиль: Suzuki Vitara(LY, 4gen) GL+
Дата выпуска: 2020

Скрип шум в передній панелі торпеді

Непрочитане повідомлення Rostyslav »

За 30 тис.км виявив два джерела скрипів в салононі. Особливо в холодному авто та на брущатці :evil: Нижче про те де саме скрипіло та як забрати.

1. Перший - легкий. Дребізжання на панелі приладів. Там нижня частина пластику колодязя б'є по пластику під ним. Це можна відчути натискаючи на частину познчину стрілками на малюнку. Лікується досить просто - треба підлізти палцями під цей пластик та додатково наклеїти м'який метеріал. Там вже є смужка паралону, але треба щось товстіше на зразок 2см смужки дверного ущільнювача або меблевих ворсистих наліпок.
Скрип шум в передній панелі торпеді - 1.jpg
2. Скрип в області панелі керування кліматом. Щоб діагностувати треба притиснути пластик під блоком керування кліматом під часу руху по брущатці. Якщо скрип змінюється, то це, скорше за все, воно.
Скрип шум в передній панелі торпеді - 2.jpg
В моєму випадку скрипів пластик підсвітки в блоці(панелі) керування клімату. Підсвітка що світитить на нішу з USB роз'ємом. Щоб туди дістатися, треба зняти цей блок. Якщо розбирати необережно, є вірогідність пошкодити пастикові панелі або їх кріплення.
Можливо є кращі варіанти зняти блок, але я робив наступним чином. Знизу цей блок закріплений на дві кліпси. Їх треба прокрутити на чверть оберту викруткою і після того їх можна вийняти. Далі обережно підтягувати панель вниз та на-себе так щоб відчепилися кліпси. Панель з аварійкою теж трохи витягнув щоб легше було дістати блок. Блок підлючений одним роз'ємом, який має фіксатор.
Скрип шум в передній панелі торпеді - 3.jpg
Далі треба розібрати блок. Не чіпайте електронну схему руками, статика може її пошкодити. В середині знайти прозору пластикову деталь 2х3 см, яка і була в моєму випадку джерелом скрипу. Цю деталь, а також кришку блоку я зібрав як і було до того, але додатково проклеїв місця контакту еластичною двостороньою стрічкою (можна знайти під назвою Nano Tape, 10мм х 1мм або тоньшу). Після того скрип зник.

Відповісти

Повернутись до “Салон та Кузов”