Сторінка 1 з 1

Писк в ходовій або в трансмісії.

Додано: 04 травня 2023, 16:57
Владімирич
1.Після прогріву двигуна, і проїзду десь 5км., починає проявлятися писк високої частоти(як метал по металу тре), набираєш швидкість після 80 км/год. писк пропадає, і проявляється тільки на меншій швидкості.
2. Після прогріву двигуна, і проїзду десь 5км., зупиняєшся наприклад на світлофорі і коли починаєш рух(перші метри) такий звук наче жує резину об метал(своєрідне репіння), і потім чуть швидше поїхав і рипіння зникає і починається писк.
Між гальмівними дисками і кожухом ніщо не застрягло(всі чотири перевірив), диски і колодки очисником дисків промив, силіконом побризкав на резинові кожухи ШРУС(думав може резина кожухів репить), нічого не допомогло. Єдине що в дощ і 1 і 2 звуки пропадають. Саме в дощ пригнав на СТО проїхали звісно приймальник нічого не почув, машину підняли нічого не знайшли, запропонували почистити гальма за 1500грн., я відмовився і все. Сам на огляді не був на роботу треба було. Може що підкажете хто стикався з таким?Авто: sx4 new 1,6 повний прив.АКПП.

Re: Писк в ходовій або в трансмісії.

Додано: 20 травня 2023, 17:08
Владімирич
Виявилось що у всьому винен підвісний підшипник і це на пробігу 24000км. Міняти будуть в зборі з карданном по гарантії,чекаю доставки.