Сторінка 1 з 1

Check engine на газу

Додано: 06 вересня 2023, 17:25
DUKE
Всім привіт!

Suzuki Grand Vitara ІIІ 5d, 2005, Безин+ГБО4.

Борюся з check engine Р0138 + Р0140.

Звертався до офіціалів – замінили стару лямбду (фото_1) на нову NTK (фото_2).

Коли змінювали лямбду на нову, на старой була така
приблуда (чорна штука на фото_1), офіціали сказали що не знають що це
таке.

Хтось мені сказав, що це скоріше за все обманка
для лямбда зонда.

Після заміни лямди з’явився Р0140.


Якщо обнулити помилки через SZ Viewer десь через 5-10км помилки повертаються.


Спочатку на бензині чек зникав десь через 50км (на весні)

Зараз чек не зникає навіть після 100км.


Хтось каже питання до газовиків, хтось до електриків.


Газовщики сказали, що для check engine на газу коли -
то нормально (інші фізичні властивості й бортовий комп’ютер їх
бачить). Але не у всіх же, в кого ГБО, вилазять ці помилки!


Перевірили паливну карту – кажуть все налагоджено добре.


Одні кажуть треба каталізатор вирізати (я правда не перевіряв, чи вирізаний він, чи ні) та ставити нову обманку.

Інши кажуть що обманка не дуже добрий варіант, а потрібно v-подібний емулятор ставити.

Ще чув щось про Євро-2 прошивку щось…

Чи є в когось досвід вирішення таких проблем?