Доброго времени суток
Хочу “освежить” салон с помощью такой андроид магнитолы. Вроде бы не плохой вариант за свои деньги.
https://autopc.com.ua/suzuki-sx4-2013/4 ... trend.html
-
- Активні теми
-
-
-
Владімирич 06 листопада 2025, 08:00 Збільшення кліренсу Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 3334 -
DUKE 06 вересня 2023, 17:25 Check engine на газу Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 4413 -
Владімирич 20 травня 2023, 17:08 Писк в ходовій або в трансмісії. Переглянути останнє повідомлення Відповіді 2 Перегляди 4112 -
Владімирич 06 травня 2023, 09:30 П‘яті двері погано зачиняються на sx 4 new. Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 4220 -
DUKE 05 березня 2023, 15:05 Не заводится Suzuki Grand Vitara після заміни акумулятора. Переглянути останнє повідомлення Відповіді 2 Перегляди 4018 -
Yevgeniy 20 лютого 2023, 11:16 АКБ Переглянути останнє повідомлення Відповіді 12 Перегляди 5444 -
dmi-try 22 листопада 2022, 22:10 Расход топдива Suzuki Vitara 998 cc. Переглянути останнє повідомлення Відповіді 2 Перегляди 5180 -
Kiyan 22 жовтня 2022, 08:56 Оберти Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 3815 -
Yevgeniy 11 вересня 2022, 19:26 Каталогизація ваших автосервісів Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 4414 -
Mekena 07 вересня 2022, 09:00 Свечи Переглянути останнє повідомлення Відповіді 2 Перегляди 4113
-
-
Апгрейд родной магнитолы
- valenok3454
- Посетитель

- Повідомлень: 1
- З нами з: 29 вересня 2021, 14:16
- Автомобиль: SX4
- Дата выпуска: 2014
- Prince
- Посетитель

- Повідомлень: 14
- З нами з: 26 лютого 2021, 02:23
- Автомобиль: SGV I трёхдверка
- Дата выпуска: 2000
- Дякував (ла): 2 рази

Re: Апгрейд родной магнитолы
Я в далёком 2015 искал Андроид на Туксона. Здесь нашёл толковый Ownice C200 за $800. Потом покопался на али и нашёл ту же модель за $200. А взял за $270 Ownice C200 только с памятью в 2 раза больше и двухъядерным процессором вместо одноядерного. Который катаю на Туксоне с 2015 по сей день.
Так что я бы порекомендовал поискать на Алиэкспрессе. Разница в цене просто огромная.
PS: На ГрандВитару брал в начале 2021 тот же Ownice только свежий, у того же продавца. Примерно за те же деньги.
Так что я бы порекомендовал поискать на Алиэкспрессе. Разница в цене просто огромная.
PS: На ГрандВитару брал в начале 2021 тот же Ownice только свежий, у того же продавца. Примерно за те же деньги.

