Здравия желаю!
Подскажите пожалуйста, знающие Люди - стоит или нет такое делать? Задался вопросом лифта авто - конкретно проставками по 30мм - перед/зад. Задача стоит - поднять авто без дополнительных доработок .
Многие меня отговаривают - мотив в том что угробит такое вмешательство ходовую, шрусы и тд. Авто с пробегом 180000 .
Почему собственно решил поднять - хочу поставить комплект защит (на всякий случай), он съедает клиренс .
Заранее благодарю .
-
- Активні теми
-
-
-
Владімирич 06 листопада 2025, 08:00 Збільшення кліренсу Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 3333 -
DUKE 06 вересня 2023, 17:25 Check engine на газу Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 4413 -
Владімирич 20 травня 2023, 17:08 Писк в ходовій або в трансмісії. Переглянути останнє повідомлення Відповіді 2 Перегляди 4111 -
Владімирич 06 травня 2023, 09:30 П‘яті двері погано зачиняються на sx 4 new. Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 4218 -
DUKE 05 березня 2023, 15:05 Не заводится Suzuki Grand Vitara після заміни акумулятора. Переглянути останнє повідомлення Відповіді 2 Перегляди 4018 -
Yevgeniy 20 лютого 2023, 11:16 АКБ Переглянути останнє повідомлення Відповіді 12 Перегляди 5444 -
dmi-try 22 листопада 2022, 22:10 Расход топдива Suzuki Vitara 998 cc. Переглянути останнє повідомлення Відповіді 2 Перегляди 5180 -
Kiyan 22 жовтня 2022, 08:56 Оберти Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 3815 -
Yevgeniy 11 вересня 2022, 19:26 Каталогизація ваших автосервісів Переглянути останнє повідомлення Відповіді 1 Перегляди 4414 -
Mekena 07 вересня 2022, 09:00 Свечи Переглянути останнє повідомлення Відповіді 2 Перегляди 4113
-
-
Лифт подвески Suzuki Grand Vitara 2008/2.0 проставками 30мм
- Prince
- Посетитель

- Повідомлень: 14
- З нами з: 26 лютого 2021, 02:23
- Автомобиль: SGV I трёхдверка
- Дата выпуска: 2000
- Дякував (ла): 2 рази

Re: Лифт подвески Suzuki Grand Vitara 2008/2.0 проставками 30мм
Лично меня вышеупомянутый мотив и убедил не лифтовать. Я резину чуть злее поставил, 225/70 AT-шку, машинка заметно приподнялась.
Но у меня дорестайл, как она становится на рестайл я не знаю.
Но у меня дорестайл, как она становится на рестайл я не знаю.
- EclipsE
- Посетитель

- Повідомлень: 1
- З нами з: 09 квітня 2021, 11:48
- Автомобиль: SGV 2.7, V6
- Дата выпуска: 2007
Re: Лифт подвески Suzuki Grand Vitara 2008/2.0 проставками 30мм
До 45 мм можно лифтовать без каких либо последствий для ходовой....достаточно только проставок и сход/развал после...

